02.02.2018. godine objavljen KONKURS za upis polaznika obrazovanja odraslih (prekvalifikacija) za stručno zvanje "Medicinska sestra - tehničar". Tekst KONKURSA možete pogledati na ovoj stranici (kategorija OBAVIJESTI - PREKVALIFIKACIJA), kao i na našoj Facebook stranici, na linku: MEDICINSKA ŠKOLA - facebook

Medicinska škola u Zenici osnovana je 1959. godine i u njoj su obrazovani učenici različitih stručnih zvanja od kojih posebno treba istaći stručno zvanje medicinska sestra- tehničar koje konstantno postoji u ovoj školi. Danas,u Medicinskoj školi u Zenici, obrazuju se redovni učenici za dva stručna zvanja, i to:

Medicinska sestra-tehničar
Zubni tehničar
 

Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na brojeve:

032/460-377  

032/460-376

 

Postetite nas i na facebook-u, klikom na :   MEDICINSKA ŠKOLA - facebook

Developed in conjunction with Ext-Joom.com